Tvoříme pro Vás reklamní a produktová videa

Zviditelníme i Váš příběh, Vaše zkušenosti, Vaši prezentaci, Vaše úspěchy, Vaše produkty, natočíme reportáž, dokument nebo i jen krátké nabídkové video.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

……Jak?

Posílejte nám své články nebo videopříspěvky v použitelné kvalitě. (Jde hlavně o obsah, kterým chcete inspirovat nebo informovat) A to na jakékoliv téma z našeho archivu. Videa mohou být nahraná dokonce i na chytré telefony, pouze co nejlépe a na šířku. ( Pozor na co nejlepší zvuk). Délka nerozhoduje.

Děkujeme opravdu z celého srdce za jakoukoliv Vaši pomoc a spolupráci. Vždyť Natura vznikla pro Vás, kteří už se chcete zapojit, nečekat, až to udělá někdo druhý a přijmout zodpovědnost. Jsme tu jeden pro druhého a pro naši Zemi.👨‍🌾🌿❤️


Myšlenka

Váš produkt

Náš tým

Video pro váš produkt

Nejčastěji se ptáte

Je potřebná pro každého, kdo něco tvoří a nabízí. A “ Panenku v koutě “ dnes už bohužel nikdo nenajde.

Tolik, kolik času si na to sami vyhradíte. Ale při dobré přípravě ( scénáře, konzulatace po telefonu..) to bude tvořivá, radostná a dobře plynoucí práce.

Cena se odvíjí od délky, složitosti a technické náročnosti videa. Takže od 3 000,- až 30 000,-Kč.

Na svých webových stránkách, jakékoliv sociální síti, při vlastních prezentacích a kdekoliv, kde se můžete pozitivně ukázat a předvést svoje tvoření. Nebo se můžete stát hvězdou TV Natura, budete-li si to přát a máte s námi ladící obsah.

Protože je to jedna z možností, která pomůže Natuře nezávisle tvořit a fungovat. A protože je to součást práce, která nás baví a naplňuje.

Nezávazná poptávka

Pro odeslání vyplňte nezávaznou objednávku a my Vás budeme kontaktovat.

Nebo volejte +420 773 333 273.